Ексклюзиви
понеділок, 03 січня 2011 16:00

Луценко хоче особисто довести порушення його прав

Луценко хоче особисто довести порушення його прав

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко має намір брати участь у засіданні Апеляційного суду, на якому буде розглядатися його скарга про зміну запобіжного заходу.

З таким клопотанням Луценко, який нині утримується в Лук'янівському СІЗО, звернувся до Апеляційного суду Києва, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

В партії нагадують, що право на участь у судовому засіданні, є невід'ємним конституційним правом кожного громадянина і підлягає задоволенню.

Луценко має намір особисто довести у суді, що у Генпрокуратури не було жодних вмотивованих підстав змінювати йому запобіжний захід із підписки на невиїзд на утримання під вартою.

Така зміна законодавством передбачена лише в одному випадку - коли обвинувачений порушує умови обраного запобіжного засобу.

Водночас, Луценко має намір також довести суду, що заяви прес-служби Генпрокуратури про начебто "повільне" ознайомлення зі справою, "розкриття таємниці слідства" в інтерв'ю ЗМІ, невизнання ним вини є виключно політично вмотивованими та є насправді грубим порушенням конституційного права на захист.

Як відомо, Юрія Луценка у неділю 26 грудня затримали поблизу його дому працівники прокуратури та 11 бійців "Альфа" СБУ.

Як заявив пізніше сам Луценко, його затримали у справі про отруєння екс-президента Віктора Ющенка.

27 грудня рішенням Печерського райсуду екс-міністра внутрішніх справ заарештовано на два місяці.

У вівторок, 4 січня, об 11.00 відбудеться засідання Апеляційного суду Києва по розгляду апеляційної скарги Луценка на постанову Печерського райсуду Києва від 27 грудня 2010 року про зміну підписки про невиїзд на утримання під вартою.

Зараз ви читаєте новину «Луценко хоче особисто довести порушення його прав». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути