понеділок, 14 березня 2011 14:34

Литвин очікує на нову "Раду" в четвер

Литвин очікує на нову "Раду" в четвер

Модернізована система "Рада" може бути введена в дію вже з четверга.

Про це заявив спікер Володимир Литвин, відповідаючи на питання журналістів у понеділок після погоджувальної ради.

"Я дуже хочу і наполягатиму, щоб моя постанова була прийнята на цьому тижні, скажімо в четвер. І з того моменту ця система буде введена в дію", - сказав Литвин.

За його словами, технічні перевірки системи "Рада" довели, що її неможливо ввести в оману, підставивши мобільний телефон.

"Деякі пробували на спір утримувати носом, але з цього нічого не вийшло", - додав спікер.

На запитання, що буде, якщо амортизована майже на 100% система відмовить під час якогось голосування, Литвин відповів, що в такому разі голосування відбудеться за старою системою. Ті, хто голосують проти – виходять в ліві двері, ті, хто за – праворуч.

Разом з тим, за його словами, з 2012 року необхідно розпочати розробку системи "Рада-4", яка дозволить депутатам не лише голосувати особисто, а й дозволить їм працювати з законопроектами в режимі онлайн.

"Мова йде не про те, щоб прив'язати депутата до робочого місця, а щоб забезпечити йому роботу на сучасному рівні", - сказав Литвин.

Зараз ви читаєте новину «Литвин очікує на нову "Раду" в четвер». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути