Вівторок, 26 січня 2016 14:39

Лещенку не дають спокою лаври барона Мюнхгаузена - Мартиненко

Лещенку не дають спокою лаври барона Мюнхгаузена - Мартиненко

Екс-депутат Микола Мартиненко назвав "черговою замовною брехнею" заяви нардепа БПП Сергія Лещенка на свою адресу.

"Лещенку не дають спокою сумнівні лаври барона Мюнхгаузена. Тільки той брехав про власні неймовірні пригоди в Індії, Америці, Туреччині і в інших екзотичних країнах, а Лещенко видає брехню про мене з залученням не менш широкої географії".

Про це повідомила прес-служба Миколи Мартиненка.

"Після того як я добровільно відмовився від депутатського імунітету з метою юридичного спростування наклепів і брехні, дискредитаційна кампанія проти мене продовжується. "Українська правда" щодня штучно і бездоказово прив'язує моє ім'я до якихось обшуків і якихось компаній. А народний депутат Лещенко так старанно відробляє свої 67 тисяч доларів на місяць (і це без бонусів) та відпочинок у Куршевелі, що незабаром припише мені світову фінансову кризу і заодно війну в Сирії", - наголосив Мартиненко.

"Лещенко знову видає фейки про "діяння" Миколи Мартиненка в Казахстані, Ліхтенштейні, Австрії і ще половині країн Європи. Звісно, все це бездоказово – з тим же успіхом сюди можна прив'язати самого Лещенка. Принаймні про свою тривалу співпрацю з Льовочкіним він може розказати багато, хоча тепер з усіх сил це спростовує", - вважає екс-нардеп.

На його думку, "така гіперактивність Лещенка у продукуванні про мене брехні – це криза жанру. Вона пов'язана також із тим, що проти мене немає ніяких доказів по жодному з тих доносів і фейків, які Лещенко щодня пише в НАБУ. Мені ніде не висувалося ніяких звинувачень чи навіть підозр. Вся конструкція брехні валиться, тому Лещенко намагається піарними засобами формувати негатив щодо мене. Але настільки топорно, що скоро його господарі-олігархи залишать Лещенка без винагороди, і він буде змушений жити на одну депутатську зарплату".

Зараз ви читаєте новину «Лещенку не дають спокою лаври барона Мюнхгаузена - Мартиненко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 7033
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути