пʼятниця, 14 грудня 2012 17:45

Спецтема: Тимошенко — за ґратами

Кузьмін каже, що в усіх порушеннях у справі Тимошенко винен старий кодекс

Кузьмін каже, що в усіх порушеннях у справі Тимошенко винен старий кодекс
Фото: obozrevatel.com

У справі щодо зловживання посадою колишнього прем'єра Юлії Тимошенко, яку засудили до семи років ув'язнення, могли бути порушення  міжнародних норм судочинства, визнав заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін.

Однак він наголосив у коментарі Радіо Свобода, що причиною цього є лише недосконалість старого Кримінально-процесуального кодексу, і аж ніяк не політичне переслідування Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Свобода" обіцяє розібратися з побиттям депутата Колесніченком та Онищенком

"Якщо й були якісь порушення європейського законодавства щодо Юлії Тимошенко, то це є провиною не прокурорів, суддів чи адвокатів. Це спадок радянської кримінально-правової системи і старий, недосконалий Кримінально-процесуальний кодекс. Фірма "Скадден", яка робила аудит (справи Тимошенко на прохання Мін'юсту України), не могла прийти до інших висновків. Я добре знаю цю справу. Якщо вже американські юристи дійшли такого висновку, я можу з ним погодитися", – резюмував Кузьмін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кличко каже, що розмови про тушок в УДАРі – це провокації

Днями посольство США в Україні повідомило Ренатові Кузьміну про анулювання його постійної візи до Сполучених Штатів. Сам заступник генпрокурора вважає, що це стало наслідком намагань перешкодити йому розслідувати справу вбивства депутата Євгена Щербаня, до якого, на його думку, причетна і Юлія Тимошенко.

Зараз ви читаєте новину «Кузьмін каже, що в усіх порушеннях у справі Тимошенко винен старий кодекс». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

23

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.12.2012 11:52:16Игорь213.227.226.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Кодекс это бумага с которой работают люди. В 37 году тоже кодекс был виноват? Когда эшелонами людей в сибирь вывозили? Это все не сталинские прокуроры были виноваты, и не сам Сталин расстрельные приговоры подписывал. Это все кодекс был виноват.

17.12.2012 03:02:27--176.105.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Удку закинул, мол "давайте все ЗА новый кодекс" - только подпишитесь. Видали мы этих "реформаторов".
То пидорасты виноваты, что Юля в тюрьме.

16.12.2012 17:46:55міша31.41.94.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

за двадцять років наш регіон на виборах перестав в кінці кінців обирати чужаків, але обирає своїх злодіїв. Ще пройде 20 років і народ почне обирати достойних людей. Зміняться покоління. Виросте громадянське суспільство.

16.12.2012 17:43:40міша31.41.94.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я вам скажу одну річ. При обранні Суркіса та медведчука народними депутатами в 90-і роки останні купили нас олівцями та зошитами для наших дітей, а останні вибори - теперішній наш обранець купив для нашого села три камази щебня. От і все. За те, так і живемо. В інших регіонах те ж саме. Я переконаний.

16.12.2012 17:41:01міша31.41.94.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

і не надійтеся на те,що татарин понесе відповідальність за свої дії. ПР буде при владі скільки захоче і в цьому винуваті як я, який не голосував взагалі,ні Ви- що голосували па ПЕРДУНІВ.

16.12.2012 15:38:20--176.105.16.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Та да, кто-то таки виноват... Только вот за что посадили не понятно?! За то, что когда отключил Путин газ, поехала и договорилась чтоб включил обратно, зима как ни как была.

16.12.2012 01:35:40гриша91.225.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

развизжались убдюдки - значит молодец-таки ренат!

16.12.2012 01:30:21гриша91.225.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

лIля, пришмандовка ты жидовская, а не украинка. СУКА.

16.12.2012 16:50:05буч77.122.97.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
15.12.2012 21:33:47ИВАН 91.200.200.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Как быстро львиный рык ПРдунов перешел в щенящее скуление...А ведь америкосы только визу закрыли... даже бабки не отбирали.То ли еще будет.

14.12.2012 23:00:16ЛІЛЯ((США ))174.103.169.--
  • 22+
  • 0-
  • Відповісти

РЕНАТИК ТУПОГОЛОВИЙ З ТЕБЕ ТАКИЙ ПРОКУРОР ЯК З МЕНЕ БАЛЯРИНА !!! ТОБІ В США ДАВНО БИ ВЯЗИ СКРУТИЛИ !! ТУПОГОЛОВЕ ЩО ТИ БУДЕШ РОБИТИ КОЛИ НЕ СТАНЕ ЗЕКА ЯНИКА !! ВІЗЬМЕШ ШНУРОК І ПОВІШИШСЯ РАЗОМ З ПШОНКОМ І КНУРОМ ОЛІЙНИКОМ !!! ВАМ ІНШОГО ВИХОДУ НЕМАААААААА

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути