понеділок, 02 червня 2014 03:48

Куніцин пояснив, чому Яценюка варто залишити на посаді прем'єра

Куніцин пояснив, чому Яценюка варто залишити на посаді прем'єра
Сергій Куніцин. Фото: news.mail.ru

Із нинішнім станом силового блоку в Україні вирішити ситуацію на сході неможливо. Тому сьогодні вкрай необхідно його реформувати і призначити туди військових професіоналів. Водночас на посаді прем'єр-міністра потрібно лишити Арсенія Яценюка.

Про це в ефірі телеканалу "Україна" заявив довірена особа кандидата в президенти Петра Порошенко, народний депутат від фракції "УДАРу" Сергій Куніцин.

"З тим силовим блоком, який є на сьогоднішній день, вирішити ситуацію зі сходом України неможливо", - вважає Куніцин.

За його словами, майбутньому главі української держави Петру Порошенку було подано пропозиції щодо кадрових змін.

"Ми маємо достатньо людей з бойовим досвідом, які можуть кардинально змінити ситуацію", – наголосив нардеп.

Він нагадав, що очолює Всеукраїнську організацію ветеранів Афганістану, яка на з'їзді 26 квітня підписала з Порошенком договір про стратегічне партнерство. Політик розраховує, що членам організації можуть запропонувати якісь ключові посади в силових органах.

Крім того, коментуючи заяву Порошенка про те, що той готовий залишити на посаді прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, Куніцин зазначив, що переможець президентських перегонів таким чином продемонстрував, що орієнтується на професіоналів.

"Залишити Яценюка – це мудре рішення Петра Порошенка. Адже він дійсно є одним з небагатьох, хто корисно попрацював на міжнародному рівні. Йому вдалося закрити бюджетну дірку непопулярними заходами, отримати кредит МВФ і хоча б на початковому етапі посадити Росію за стіл переговорів щодо газових питань", – резюмував парламентарій.

Зараз ви читаєте новину «Куніцин пояснив, чому Яценюка варто залишити на посаді прем'єра». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути