Понеділок, 05 квітня 2021 14:55

Крива довіри до Порошенка падала швидше, ніж за Ющенка. У Зеленського вона летить вниз - політолог

Президент Володимир Зеленський втрачає рейтинг стрімкіше, ніж його попередники на посаді. Про це у Facebook написав політолог Михайло Басараб.

Політолог опублікував баланс суспільної довіри до президента за 1996-2020 роки від Центру Разумкова.

"За Кучми українці "спали", якщо порівняти їх з нами сьогоднішніми. З перемогою Ющенка крива тричі демонструвала різкі стрибки вгору, а потім такі ж швидкі падіння вниз. Але зверніть увагу на найважливіше: щораз це падіння відбувається стрімкіше.

Крива довіри до президента за Порошенка падала швидше, ніж за Ющенка. А за Зеленського вона летить вниз зі швидшими темпами, ніж за Порошенка", - зауважив експерт.

Автор: facebook.com/mmbasarab
 

"Висновок: українці дедалі швидше втрачають терпець. Чим далі, тим різкіше ми реагуємо на дії чи бездіяльність президента. Суспільство не хоче чекати, воно втомилося від бігу по колу.

Темп і масштаб змін явно не відповідає запитам українців. Саме так я читаю цю діаграму балансу довіри до президентів.

Оця крива - хороший стимулятор для політиків. Вони мають збагнути, що суспільний чайник в процесі закипання. Якщо ж не збагнуть, то... Тут сценарії можуть бути різними. Але це зовсім інша розмова", - пише Михайло Басараб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Температура не виникає сама собою. Це реакція на хворобу" - соцмережі про події під ОП

Якби президентські вибори відбулися найближчим часом, то діючого главу держави Володимира Зеленського підтримали б 24,7% тих, хто має намір голосувати та визначився із вибором.

Зараз ви читаєте новину «Крива довіри до Порошенка падала швидше, ніж за Ющенка. У Зеленського вона летить вниз - політолог». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6624
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути