Ексклюзиви
Понеділок, 05 листопада 2007 14:53

Кого українці хочуть бачити на посаді прем`єра (Опитування)

Кого українці хочуть бачити на посаді прем`єра (Опитування)
35% українців хочуть бачити на посаді прем`єр-міністра України лідера БЮТ Юлію Тимошенко. Такий результат показало опитування, проведене ТОВ "ФГД-Україна" в період з 18 до 28 жовтня 2007 року.

Про це повідомив генеральний директор "ФГД-Україна" Олександр Бухалов сьогодні на прес-конференції в Києві. (Компанія ТОВ "Фонд громадська думка - Україна" є партнером російської компанії "ФОМ-Россия").

За словами Бухалова, на другому місці з результатом 33,5% після Ю.Тимошенко виявився нині діючий прем`єр-міністр Віктор Янукович.

На вищезгаданій посаді Володимира Литвина хотіли б бачити 3,1% опитаних, Петра Симоненка – 2,3%, Юрія Луценка – 2%, важко відповісти 9,4%.

У той же час на запитання, кого з політиків хотілося б бачити на посаді голови ВР, 23,6% респондентів назвали Литвина, 7,3% - Луценка, 4,6% - Симоненка, 3,9% - Януковича, 3,2% - Ю.Тимошенко. Важко дати відповідь 23,4% опитаних.

На запитання, задоволені чи не задоволені результатами дострокових виборів до ВР, задоволеними залишилися 41,9% опитаних, не задоволеними – 41,4%.

На запитання, чи допоможуть минулі вибори вирішити політичну кризу в Україні, 52,9% висловилися негативно й 31,1% опитаних сказали, що допоможуть.

У той же час на запитання, чи зміниться економічна ситуація в Україні після минулих виборів, 33% респондентів сказали, що погіршиться, залишиться без змін – 28,7%, покращиться – 23,9%.

Також, згідно з опитуванням, створення коаліції у ВР за участю БЮТ і НУ-НС 44,8% оцінили позитивно, 42,1% – негативно.

Коаліцію за участю БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина позитивно оцінили 40,7% респондентів, 44,1% - негативно.

Разом із тим, 55,5% опитаних дали негативну відповідь з приводу створення коаліції за участю Партії регіонів і НУ-НС, а 25% - позитивно оцінили таку конфігурацію.

Разом із тим, негативно висловилися за створення коаліції за участю ПР, НУ-НС і КПУ – 54,1%, позитивно 28,3%.

На запитання, щодо коаліції за участю ПР і БЮТ, 66,4% дали негативну відповідь, 13,7% - позитивно поставилися до такої конфігурації.

Опитування проводилося в 160 населених пунктах України. В опитуванні взяли участь 2 тис. респондентів, похибка вибірки становить 2,2%.

Зараз ви читаєте новину «Кого українці хочуть бачити на посаді прем`єра (Опитування)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 26042
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода