Неділя, 02 жовтня 2011 16:18

Клюєв закликає іноземців вкладати інвестиції в Україну

Клюєв закликає іноземців вкладати інвестиції в Україну

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв постійно веде переговори з найбільшими іноземними корпораціями, закликаючи їх вкладати більше коштів в Україну.

"Прем'єр-міністр і я мінімум двічі на місяць зустрічаємося з представниками міжнародних інвестиційних організацій для обговорення можливостей поліпшення інвестиційного клімату та перетворення нашої країни в привабливий майданчик для створення нових виробництв", - зазначив Клюєв.

За словами першого віце-прем'єр-міністра, такі ж звернення уряду постійно адресуються і українським компаніям багатьох профілів українського ринку, які часто не бачать хороших можливостей.

Головним завданням уряду Клюєв бачить розвиток саме внутрішньої промисловості, в першу чергу - виробничих потужностей.

"Візьмемо фармацевтичну галузь. Ми говоримо виробникам: розвивайте виробництво якісних медичних препаратів, а держава не тільки створить для вас максимально комфортні умови, а й посилить боротьбу з неякісним імпортом і фальсифікатом. Ми говоримо дистриб'юторам: ті кошти, які ви заробите на вітчизняному ринку, вкладайте у створення нових виробництв в Україні, переходьте в розряд виробників", - повідомив Клюєв.

Зараз ви читаєте новину «Клюєв закликає іноземців вкладати інвестиції в Україну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5879
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути