Пʼятниця, 18 березня 2011 16:30

Клюєв поспішає створити зону вільної торгівлі із СНД до літа

Клюєв поспішає створити зону вільної торгівлі із СНД до літа

Необхідно завершити 17-річний процес договірно-правового оформлення Зони вільної торгівлі Співдружності незалежних держав (СНД) в намічені терміни, тобто в травні 2011 року.

Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, виступаючи в Москві на Міжнародному економічному форумі держав-учасників СНД "20 років разом: досвід співробітництва та перспективи".

За словами Клюєва, укладення такого договору має визначальне значення для наших країн, оскільки "тим самим будуть створені необхідні і достатні умови для активізації інтеграційних процесів у рамках усієї Співдружності".

"Крім створення умов для безперешкодного руху товарів і послуг, важливим є стимулювання багатостороннього співробітництва. Важливо активніше розвивати виробничу кооперацію, для чого є перевірений світовою практикою шлях - створення транснаціональних структур у різних сферах економічної діяльності", - зазначив чиновник.

"Якщо ще в недавньому минулому вживання такого терміну як "економічна інтеграція" стосовно до Співдружності викликало нерозуміння і роздратування в низки держав, то сьогодні ми можемо стверджувати, що без інтеграції наших зусиль на ключових напрямках співпраці: торговельно-економічному, на транспорті, в сільському господарстві, енергетиці, науці й інноваціях, медицині - нам вкрай складно буде вистояти в сучасному світі", - вважає Клюєв.

Зараз ви читаєте новину «Клюєв поспішає створити зону вільної торгівлі із СНД до літа». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5897
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути