Президент Словаччини Андрій Кіска не приїде до Москви на урочистості з нагоди 70-річчя Перемоги. Про це пише словацька газета SME.
"Я вирішив, що відсвяткую річницю закінчення Другої світової війни вдома в Словаччині і не поїду до Росії", - наводить видання його слова.
Кіска пояснив, що це рішення пов'язане з ситуацією в Україні.
Нагадаємо, що відмовилися взяти участь у параді з нагоди 70-річчя перемоги у Другій світовій війні президент Європейської ради Дональд Туск, прем'єр Британії Девід Кемерон, канцлер Німеччини Ангела Меркель, лідери країн Балтії.
В свою чергу відвідати заходи погодилися президенти Чехії та Сербії.
×




















Коментарі
1