вівторок, 15 грудня 2015 22:56

Керрі озвучив умови зняття санкцій з Росії

Керрі озвучив умови зняття санкцій з Росії
Фото: interfax.ru

Тільки виконання Мінських угод гарантує зняття санкцій з РФ.

Про це заявив держсекретар США Джон Керрі.

"Ми сподіваємося на те, що чим швидше будуть імплементовані мінські угоди, тим швидше будуть зняті санкції США і Євросоюзу", - сказав він за підсумками переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним у Кремлі.

Нагадаємо, перед початком переговорів з Путіним держсекретар США заявив, що сподівається на порозуміння.

"Сподіваюся, що ми зможемо досягти справжнього прогресу. Думаю, що світ виграє, коли потужні держави із тривалою історією відносин зможуть знайти порозуміння. І сьогодні, я сподіваюся, ми зможемо знайти спільну мову", – сказав Керрі.

Зараз ви читаєте новину «Керрі озвучив умови зняття санкцій з Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути