неділя, 15 жовтня 2006 11:22

Катеринчук: Ющенко повинен очолити "Нашу Україну"

 

Голова виконкому партії "Народний Союз "Наша Україна" Микола Катеринчук вважає, що Президент України Віктор Ющенко має скласти із себе повноваження почесного голови НСНУ тільки для того, щоб стати фактичним лідером партії, тобто виключно партійним президентом.

Про це він заявив в інтерв"ю під час перебування у Чернівцях, де брав участь в обласній партконференції НСНУ.

- Я переконаний, що на з"їзді партії 21 жовтня Президент має очолити НСНУ, стати реальним лідером і рішення мають вироблятися в партії разом з Президентом, але тепер лише через ті демократичні процедури, які потрібні партії, народженої Майданом, - сказав Катеринчук.

За його словами, це має статись через те, що "змінилася президентська модель на парламентсько-президентську республіку, де працюють зовсім інші політичні закони розвитку і впливу на ситуацію у державі".

Катеринчук висловив переконання, що Ющенко "став тепер одним із політичних гравців і вже роль арбітра, на жаль, йому просто не дозволять виконувати скорочені Конституцією повноваження".

- Без політичної партії Президент залишиться поза політичним процесом. Він залишиться як інститут Президента, у якого сьогодні достатньо малі повноваження для того, щоб впливати на ситуацію в країні і виконувати свою виборчу програму "10 кроків назустріч людям", - зазначив народний депутат, пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Катеринчук: Ющенко повинен очолити "Нашу Україну" ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути