пʼятниця, 05 квітня 2013 12:23

Спецтема: Демарш провладної більшості

Катеринчук просить ВАСУ покарати "регіоналів" за зібрання на Банковій

Катеринчук просить ВАСУ покарати "регіоналів" за зібрання на Банковій
Катеринчук: "Суд має визнати дії ВРУ протиправними". Фото: tsn.ua

Народний депутат від "Батьківщини" Микола Катеринчук подав до Вищого адміністративного суду України позов про визнання протиправними дії Верховної Ради щодо проведення пленарного засідання 4 квітня в іншому приміщенні, аніж будинок парламенту за адресою: вул. Грушевського, 5.

Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Стаття 2 Регламенту ВРУ допускає проведення засідання в іншому приміщенні, але рішення про це має прийматись самим парламентом і бути оформлено відповідним актом – постановою. Натомість, за словами спікера Рибака, рішення щодо проведення пленарного засідання у приміщенні комітетів ВРУ на Банковій було ухвалено не парламентом, а "зборами депутатів" за участю депутатів фракцій ПР, КПУ та деяких позафракційних. Відтак, ніким не уповноважений суб'єкт – "збори депутатів" перебрали на себе ті повноваження, які віднесені до компетенції ВРУ. За подібним підходом можна провести засідання парламенту будь-де, навіть не обов'язково в Україні, та ухвалити будь-яке рішення. Таким чином, є ознаки узурпації влади", - вважає Катеринчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо буде легалізоване засідання на Банковій, тоді варто говорити про смерть Ради - Зварич

Він також наголосив, що парламентська більшість такими діями позбавила опозиційних нардепів можливості виконувати свої обов'язки.

"Діями парламенту мене було позбавлено можливості реалізовувати своє право, як народного депутата, що встановлено та гарантовано Конституцією та Законом "Про статус народного депутата України", а також позбавлено можливості виконувати свої обов'язки депутата. Більше того, на цьому засіданні ВРУ ухвалювала юридично значимі рішення – приймала закони. Відтак, суд має визнати дії ВРУ протиправними", - наголосив опозиціонер.

Зараз ви читаєте новину «Катеринчук просить ВАСУ покарати "регіоналів" за зібрання на Банковій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

29.01.2010 21:11:10Для Гастелло95.133.150.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А ты то сам читать умеешь? Майдаун полуумный?
29.01.2010 21:09:23Для МЫЛА95.133.150.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Дурак ты детка, сам бери мыло и верёвку, которую тебе Юлька готовит и иди и вешайся. Юлька рвётся к власти, потому что по ней1 суды трёх стран плачут, вот "ВАНА" и спасает свою ЖОПУ с помощью тебя, как "ВАНА" тебя назвала - "БИОМАССЫ". А мы за ЯНУКОВИЧА и только за НЕГО!!!
29.01.2010 21:04:34ЛАПСЕРДАК95.133.150.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мне наплевать на срока Януковича. При нём была работа, деньги, зарплата, отдых, можно было строиться, прогнозировать на перспективу. А при Тимашенке нет работы, нет денег, нет перспектив, нет жизни, не за что оплатить учёбу детей, не за что купить продукты питания, всё вздорожало, коррупция и взяточничество вылезло на верх, все памаранчевые берут взятки, толкают на взятки и шантажирует на дачу взятки. Надоела голодная жизнь. Второй год без работы и без зарплаты, полный аллес. Так что это ЧМО памаранчевое - НЕНАВИЖУ и буду делать всё, чтобы этой трижды не судимой гадости у власти не было. Народ голосуйте за Януковича, только он сможет вернуть, на данном этапе, нам нормальную жизнь, когда можно будет накормить и учить детей, лечить стариков, строить будущее, просто нормально жить.
29.01.2010 20:56:03ДУРАКУ КУМУ95.133.150.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ты, баран, видел лично документы на "Межигирья" у Януковича в оригинале? Не видел, вот и не пизди. У Януковича лично 1,7 га, поэтому не звезди тупоголовый попугай Тюльки. Ты к ней под юбку залез и оттуда кукарекаешь. Не люблю ЧМО, которое не своей головой думает. Хватит нам майдаунов, то что страна в ЖОПЕ "ВАНА" уже "напрацевала", харош, теперь на фуй.
29.01.2010 18:19:06зек195.160.204.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Янека на третий срок!!! Сюда к нам.........
29.01.2010 18:15:37КУМ195.160.204.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Земляку -- Д а, бля, моя дача по сравнению с Межгорьем (130 гектаров) и 30 000 гетаров Тетеревского заповедника - это Большой Ноль. Но на выборах МЫ умножим на ноль Его и таких холуев, как ты, шавка!
29.01.2010 12:23:06Земляк93.85.216.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вот Вы все тут стебаетесь,по какому поводу? Ведь Вы все разом по отношению к человеку Януковичу ,ноль. КРОМЕ КАК ,ГРЯЗЬ ЛИТЬ НИ НА ЧТО НЕ СПОСОБНЫ.вАМ КАК И АВТОРУ СТАТЬИ,НА РУКУ ТО ЧТО ТВОРИТЬСЯ С уКРАИНОЙ.тО ЧТО ТВОРЯТ ЭТИ МАЙДАНУТЫЕ,вот и Вы видимо с той площади позора..Ну и как Вам сладкоголосые,по нраву речи .Противно слушать одно и тоже,ни чего упыри майдана у Вас не получиться.Ваше время кануло в Лету.А президентом Украины уже стал В.Ф.Янукович.У вашей шайки -лейки время было,,полное фиаско.Народ Вас прокинул и по праву.
29.01.2010 12:22:00Валентина Григ.78.26.148.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да что там не знание литературы.Вы послушайте как он предложение строит, когда не по бумажке читает! Да у любого десятикласника-хорошиста речь более связанная. А он же ПРОФФЕССОР.Стыдоба и больше ничего.
29.01.2010 11:50:30Павел217.25.228.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Янукович - позор Украины.
29.01.2010 11:01:04Виктор213.227.194.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Постоянно вспоминаю старую рекламу - Иногда лучше жевать, чем говорить и народное - Молчи, за умного сойдешь. Может быть его избирателям нравится, что они умнее его. Махохисты.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути