Ексклюзиви
вівторок, 27 червня 2017 10:51

Відомі нові подробиці чорної каси Партії регіонів

Відомі нові подробиці чорної каси Партії регіонів
Підпису колишнього радника президента-втікача Віктора Януковича Пола Манафорта не було ні на одній зі сторінок "амбарної книги" Партії регіонів. Фото: Reuters

Підпису колишнього радника президента-втікача Віктора Януковича Пола Манафорта не було ні на жодній зі сторінок амбарної книги Партії регіонів, а інформація про його вину - це піар-технологія.

Про це заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в інтерв'ю ZIK.

Раніше справа перебувала у провадженні НАБУ, нагадав він.

"Але ми жодних доказів причетності Манафорта не здобули. Я тільки констатую факти. Щодо Манафорта доказів немає", - заявив Холодницький.

Тому провадження щодо амбарної книги "регіоналів" скерували для вивчення управлінням спецрозслідувань ГПУ Сергія Горбатюка.

"Ми вважаємо, що ці записи можуть доводити взаємозв'язок тих осіб, які проходять по цій справі. Тому саме так визначаємо підслідність", - сказав Холодницький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після втечі Януковича Манафорт 17 разів повертався в Україну

29 травня 2016-го колишній перший заступник глави СБУ Віктор Трепак оприлюднив чорну бухгалтерію Партії регіонів.

Амбарна книга являє кілька десятків сторінок рукописного тексту. Документи підтверджують незаконні виплати "регіоналів" - близько $2 млрд готівкою на хабарі. У списку фігурують прізвища міністрів, народних депутатів, відомих політиків, громадських діячів, представників міжнародних організацій, суддів.

Чорна бухгалтерія Партії регіонів охоплює тривалий період виплат - часи правління державою кількома президентами, складами уряду та парламенту, а також низку президентських, парламентських та місцевих виборів.

Зараз ви читаєте новину «Відомі нові подробиці чорної каси Партії регіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути