субота, 31 березня 2012 13:05

"Громадянська позиція" об'єдналася з Українською партією

"Громадянська позиція" об'єдналася з Українською партією
Сьогодні політсили підписали резолюцію. Фото: job-sbu.org

Сьогодні об'єдналися політсили "Громадянська позиція" та Українська партія Ігоря Насалика, повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

"Ми не мірилися рейтингами. Просто стали поряд і йдемо працювати. Це квиток на політичну війну. Буде важко. Але разом буде легше", - сказав Анатолій Гриценко.

"Ігор Насалик (мер міста Калуш — ред.) продемонстрував, як можна зробити з міста лялечку, навіть при тому безладі, що відбувається у країні", - зауважив він.

На з'їзді об'єднаної партії "Громадянська позиція" прийняли резолюцію.

У ній зазначається, що нинішня партія буде в опозиції до влади, а лідери партії не будуть йти на кадрові пропозиції нинішньої влади. Також резолюція унеможливлює перехід опозиції до влади тушкою. Тобто кожен кандидат від партії письмово зобов'язується, що не перейде до іншої фракції, коли будуть у парламенті. Всі депутати, які потраплять до рад усіх рівнів, узгоджуватимуть свої публічні заяви з керівними органами партії. Якщо народний обранець порушить ці вимоги, то буде публічно виключений з партії.

Також до об'єднаної партії не допускатимуть людей, які раніше порушували закон, мали судимість. Кожен з кандидатів повинен буде оприлюднювати свої особисті дані, у тому числі декларацію про статки. Анатолій Гриценко заявив, що він особисто це зробив на своєму сайті.

В межах партії буде створена Стратегічна рада, яка залучатиме до партії громадських діячів.

"До Стратегічної ради партії увійдуть громадські діячі рівня ініціатив 1 грудня", - сказав Гриценко, але прізвищ не назвав.

Зараз ви читаєте новину «"Громадянська позиція" об'єдналася з Українською партією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

18

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути