Боксер Олександр Усик із "регіоналкою" Оленою Бондаренко критикував декомунізацію. Він давав інтерв'ю "регіоналці", яка свого часу голосувала за "диктаторські закони 16 січня".
Усик говорив російською про перейменування вулиць: "Это, во-первых, затраты, которые не нужны. Это проблема для людей. Им вообще без разницы, как называется та улица. Им главное, чтобы был хлебушек".
Водночас Бондаренко в маніпулятивній формі почала порівнювати провідників українських національно-визвольних змагань, на честь яких перейменовують вулиці, з Гітлером.
"У нас уже есть Бандеры и Шухевича. То есть остался один шаг", - заявила вона.
"Та не нада переименовывать. Ничего от того не будет, что переименуем, мы разделим только народ", - відповів Усик.
"Те люди, которые хотят это проводить, пусть возьмут мыло и веревку и повесятся, потому что они родились в СССР. Пусть начнут декоммунизацию с себя", - заявив боксер.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Американці топчуть Львів": "регіоналка" Бондаренко влаштувала паніку на кремлівському телеканалі
У квітні 2015-го Верховна Рада ухвалила пакет законів про декомунізацію. Зокрема, про засудження комуністичного і нацистського тоталітарних режимів і заборонила їхню пропаганду.
Закони забороняють радянську символіку, відкривають архіви радянських спецслужб і визнають борцями за незалежність України Українську повстанську армію.
Зміні підлягають географічні назви та назви вулиць і підприємств населених пунктів, що мають комуністичне походження
Дніпропетровськ перейменували на Дніпро, Кіровоград — на Кропивницький.
Змінили назви 32 міст, 955 селищ, 25 районів, 51 493 вулиць, площ і скверів. Демонтували 1320 пам'ятники Леніну та 1069 пам'ятників іншим діячам тоталітаризму.
Коментарі
3