Міністр фінансів США Джейкоб Лью 13-14 листопада відвідає з робочим візитом Україну, в ході якого зустрінеться з главою Мінфіну України Наталією Яресько. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінфіну США.
Повідомляється, що Джейкоб Лью відвідає Київ перед самітом G-20 у Туреччині.
"У Києві 13-14 листопада Джек Лью зустрінеться з міністром фінансів та іншими високопоставленими особами і обговорить ситуацію в Україні, реформи, спрямовані на зміцнення економічного управління, відновлення фінансового сектора і боротьбу з корупцією. Він також зустрінеться з кількома членами Верховної Ради", - йдеться в повідомленні.
Раніше повідомлялось, що у Білому домі не виключають можливості зустрічі Путіна з Обамою на саміті G-20.
Як очікується, саміт G-20 буде проходити в Туреччині з 15 по 16 листопада. На заході обговорюватимуться питання співпраці в області енергетики.




















Коментарі
1