Середа, 16 липня 2008 14:04

Герман сказала, що хоче від Тимошенко в обмін на відпустку

Герман сказала, що хоче від Тимошенко в обмін на відпустку
У разі скликання позачергового засідання Верховної Ради з питань ухвалення змін до Держбюджету Партія регіонів наполягатиме на першочерговому розгляді пакету соціальних законопроектів.

Про це сказала депутат від Партії регіонів Ганна Герман, коментуючи ініціативу БЮТ зі збору підписів за позачергове засідання.

"Якщо коаліція проситиме про підтримку, вона має рахуватися з вимогами опозиції. Ми будемо наполягати на соціальних законопроектах. Якщо БЮТ піде на це, можливо, ми поважно будемо думати про те, щоб допомогти коаліції", - сказала Герман.

Водночас вона зазначила, що БЮТ поки не звертався до Партії регіонів з проханням розглянути ініціативу щодо проведення позачергового засідання.

"У нас лідер на місці. У нас ніхто не мав жодного сигналу від БЮТ", - сказала вона.

При цьому Герман висловила думку, що ініціатива БЮТ є "черговим піаром, щоб показати, що лише прем"єр у цій країні думає про людей".

Вона нагадала, що Партія регіонів наполягала на продовженні сесії на тиждень з тим, щоб ухвалити зміни до Держбюджету.

"Юлія Володимирівна не є кимось, на чиї ідеї мають відгукуватися всі громадяни", - сказала Герман.

Вона також висловила сумнів у тому, що у разі навіть проведення позачергового засідання, коаліція знайде 226 голосів для ухвалення змін до Держбюджету.

Водночас депутат від Компартії Олександр Голуб вважає малоймовірним скликання позачергового засідання парламенту, водночас не виключив, що Компартія візьме у ньому участь.

Він також сказав, що йому невідомо, щоб представники БЮТ зверталися до інших депутатів з проханням підтримати їхню ініціативу.

"Усе буде залежати від того, наскільки реальним буде Держбюджет. Наскільки там будуть враховані наші вимоги про соціальну підтримку населення, про соціальні пільги, підтримку агропромислового комплексу", - сказав Голуб.

"Якщо все це буде враховано, ми могли б розглянути можливість підтримки такого бюджету", - додав він.

Водночас депутат висловив сумнів, що за зміни до Держбюджету проголосує сама коаліція, а також Блок Литвина.

Як відомо, на минулому тижні "регіонали" наполягали на першочерговому розгляді низки соціальних законопроектів, зокрема, про прожитковий мінімум, про Трудовий кодекс, про соціальний діалог, про обов"язкове державне медичне соціальне страхування, повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Герман сказала, що хоче від Тимошенко в обмін на відпустку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20778
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода