середа, 04 жовтня 2017 19:40

Геращенко розповіла детально про закон для Донбасу

Геращенко розповіла детально про закон для Донбасу
Внесені президентом до Верховної Ради законопроекти щодо Донбасу дозволять посилити дипломатичні позиції України. Фото: РБК

Внесені президентом до Верховної Ради законопроекти щодо Донбасу дозволять посилити дипломатичні позиції України.

Про це повідомила перший заступник Голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

"Вчора, під час зустрічі в рамках мінської платформи з колегами-депутатами я натякнула, що це буде 2 законопроекти, які посилять наші дипломатичні позиції, дозволять зберегти санкційну політику наших партнерів щодо Росії", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Як хоче Путін, не буде" - у Порошенка розповіли про закон для Донбасу

"Також визнання РФ країною - агресором посилить нашу дипломатичну переговорну позицію, що РФ і її представники не можуть бути в миротворчій місії. Важливо, що в законопроектах велика увага приділяється й гуманітарному аспекту, правам людини на окупованих територіях. Це - шлях повернення Донбасу і возз'єднання, а не відторгнення і колючого дроту, як пропонують деякі нові обличчя", - додала Геращенко.

Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі. Мінські угоди лідери Німеччини, Франції, України та Росії погодили в лютому 2015-го. Документ передбачає відновлення повного контролю України над кордоном і виведення з Донбасу "всіх іноземних військових формувань".

Зараз ви читаєте новину «Геращенко розповіла детально про закон для Донбасу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути