Франція готова разом з Польщею і Німеччиною повернуться до Веймарського формату переговорів.
Про це власному кореспондентові Укрінформу заявив офіційний представник МЗС Франції Ромен Надаль.
"Франція також долучиться до переговорів у форматі "Веймарський трикутник", що дозволить нам координувати свої дії з нашими німецькими та польськими партнерами. Франція підтримує всі формати для просування міцного і мирного врегулювання кризи в Україні", - сказав дипломат.
Раніше міністр закордонних справ Польщі Гжегож Схетина заявив, що Польща готова до переговорів по Донбасу у Веймарському форматі. При цьому він зазначив, що "Веймар знову буде в хорошій формі", якщо до позиції Польщі та Німеччини приєднається також і Франція.




















Коментарі