понеділок, 10 квітня 2017 12:52

Фракція БПП збирається з Порошенком і Гройсманом

Фракція БПП збирається з Порошенком і Гройсманом
Порошенко і Гройсман прийдуть на фракцію. Фото: golos.ua

Парламентська фракція "Блоку Петра Порошенка" у понеділок, 10 квітня, проведе засідання. Будуть присутні президент Петро Порошенко та глава уряду Володимир Гройсман.

Про це в кулуарах парламенту повідомив керівник фракції Артур Герасимов.

"На сьогодні заплановане засідання фракції "Блоку Петра Порошенка" за участі президента та прем'єр-міністра.

Також запросили виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я Уляну Супрун. Вона хоче презентувати кілька законів, що стосуються розвитку і впровадження медичної реформи", - сказав Герасимов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одна з опозиційних фракцій несподівано похвалила уряд Гройсмана

14 квітня минає рік діяльності уряду прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Верховна Рада 257 голосами підтримала його кандидатуру на посаду глави Кабміну.

Зараз ви читаєте новину «Фракція БПП збирається з Порошенком і Гройсманом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути