четвер, 07 липня 2011 22:50

Депутати за 4 години не спромоглися прийняти жодних змін до законопроекту про пенсійну реформу

Депутати за 4 години не спромоглися прийняти жодних змін до законопроекту про пенсійну реформу

Українські парламентарії продовжують розглядати зміни до законопроекту про пенсійну реформу. Станом на 20:40 розглянуто понад 350 поправок.

Вечірнє засідання відкрилося о 16.00, а розгляд законопроекту почалося о 16.45 і без перерви продовжується до даного часу.

Найбільш активні депутати, які відстоюють свої зміни - члени фракції "Наша Україна - Народна самооборона" Арсеній Яценюк, Олександр Чорноволенко, фракції БЮТ-Батьківщина - Ольга Боднар, Юрій Прокопчук, Володимир Яворівський. Однак поправки опозиційних депутатів не знаходять підтримки в залі.

Під час розгляду документа до сесійної зали увійшов депутат фракції Партії регіонів Ярослав Сухий з підносом, на якому стояли дві чашки чаю і тарілка з тістечком. Сухий поставив перед Боднар на її робочому місці одну з чашок і тістечко. Другу чашку він поставив перед іншим депутатом від БЮТ-Батьківщини Уляною Мостіпан.

На даний момент у сесійній залі на своїх робочих місцях перебувають близько 20 депутатів фракції НУ-НС. Приблизно стільки ж депутатів БЮТ-Батьківщина, близько 15 парламентаріїв групи "Реформи заради майбутнього", практично в повному складі фракція Народної партії, близько 20 комуністів, а також близько 80 депутатів фракції Партії регіонів.

В урядовій ложі стежить за прийняттям законопроекту віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Станом на 20.40 текст законопроекту про пенсійну реформу, прийнятий у першому читанні, не зазнав змін.

Раніше повідомлялося, Рада відмовилася оподатковувати VIP-пенсії.

Зараз ви читаєте новину «Депутати за 4 години не спромоглися прийняти жодних змін до законопроекту про пенсійну реформу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути