Ексклюзиви
Вівторок, 13 листопада 2007 17:37

Чого чекають українці від нового уряду (ОПИТУВАННЯ)

34,6% українців очікують покращень у країні в зв"язку з новим складом Верховної Ради та уряду. Про це свідчать дані всеукраїнського соціологічного дослідження Інституту Горшеніна в рамках річної програми досліджень "Ментальні основи вибору", які представив директор Інституту Кость Бондаренко.

Разом з тим, зазначив політолог, 31,4% респондентів нічого не очікують, 16% - очікують погіршень, 18% опитаних було важко відповісти.

Крім того, повідомив Бондаренко, 9,4% опитаних вважають, що уряд має працювати півроку, щоб помітно покращити ситуацію в країні, 18,7% - 1 рік, 19,6% - 2 роки, 21,8% - до 5 років, 8,8% - більше 5 років, 21,7% опитаних було важко відповісти.

Також, за даними дослідження, 19,3% опитаних громадян вважають, що політичні партії, які залишилися в меншості у Верховній Раді, повинні радикальним чином відстоювати свої права (блокування роботи Верховної Ради, організація мітингів, протестів), майже половина опитаних (49,2%) вважає, що цього робити не треба, 31,5% респондентів було важко відповісти.

Крім того, згідно з результатами дослідження, 33,7% опитаних громадян вважають, що причина підвищення цін на продукти полягає в політичній нестабільності в країні, 32,1% звинувачують у цьому політику уряду, 8,8% - виробників продуктів, 8,4% - продавців на ринках та в магазинах, 8,3% вважають причиною підвищення цін на продукти зростання цін на пальне та інші складові витрат сільгоспвиробників, 8,4% респондентів було важко відповісти.

Всеукраїнське дослідження проводилось з 1 по 10 листопада 2007 року у 129 населених пунктах України. Похибка вибірки не перевищує +/- 2,2%, в агентстві УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Чого чекають українці від нового уряду (ОПИТУВАННЯ)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34631
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода