четвер, 23 січня 2014 22:43

Чотири автобуси силовиків та водомет виїхали з Оболонського РВ міліції - очевидці

Чотири автобуси силовиків та водомет виїхали з Оболонського РВ міліції - очевидці
Фото: liga.net

З Оболонского РВ міліції нещодавно виїхали чотири автобуси з правоохоронцями. Про це Gazeta.ua повідомила одна з студенток НПУ ім. Драгоманова, що проживає у гуртожитку навпроти будівлі РВ.

"Побачили, як вантажаться у автобуси люди у формі з вікна. Не знаю, чи це "Беркут". Але ще був водомет. Ззаду на нього зачепилися двоє чоловіків", - розповіла дівчина.

Нагадаємо, вчора Кабмін зняв обмеження на використання водометів у мінусову температуру.

Зараз ви читаєте новину «Чотири автобуси силовиків та водомет виїхали з Оболонського РВ міліції - очевидці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути