З Оболонского РВ міліції нещодавно виїхали чотири автобуси з правоохоронцями. Про це Gazeta.ua повідомила одна з студенток НПУ ім. Драгоманова, що проживає у гуртожитку навпроти будівлі РВ.
"Побачили, як вантажаться у автобуси люди у формі з вікна. Не знаю, чи це "Беркут". Але ще був водомет. Ззаду на нього зачепилися двоє чоловіків", - розповіла дівчина.
Нагадаємо, вчора Кабмін зняв обмеження на використання водометів у мінусову температуру.
×




















Коментарі