Неділя, 22 лютого 2009 17:18

Чемне НАТО приховало розчарування від України

Чемне НАТО приховало розчарування від України

Міністр оборони України Юрій Єхануров вважає, що українським політикам варто навчитися працювати, як у НАТО.

Міністр, зокрема, порівняв принципи роботи офіційних посадових осіб в межах міжнародної організації із станом відносин в середовищі української політичної еліти.

"Вони (представники держав НАТО) є дуже дисциплінованими, організованими і вже давно навчилися працювати в рамках визначеного порядку денного. На такому рівні нікого не хвилює особиста точка зору тієї або іншої посадової особи. Найголовнішою тут є офіційна позиція держави. Тому немає ніяких імпровізацій", - зазначив Єхануров і додав, що в НАТО існує чітка, відпрацьована цивілізована модель відносин. "Адже це є досить складні відносини, коли рішення ухвалюються консенсусом – стовідсотковою підтримкою усіх сторін. А для того, щоб досягти консенсусу, необхідно провести важку роботу", - сказав міністр.

На думку Єханурова, "нашим політикам потрібно навчитися такій важкій, непомітній для публіки роботі, для того, щоб потім вийти із спільною точною зору".

"Скажу прямо, представники НАТО є людьми чемними, вони нам не говорять про це, але помітне розчарування наших партнерів з Альянсу, що в Україні таким неналежним чином ставляться до питань безпеки", - зауважив Єхануров з огляду на критичний стан фінансування потреб національної безпеки і оборони в Україні.

У зв"язку з цим міністр повідомив, що сьогодні відбувається скорочення фінансування збройних сил в переважній більшості європейських країн. "У багатьох країнах Європи здійснюється секвестр бюджету. Але, для порівняння, одна тема, коли здійснюється певне зменшення фінансування з рівня 9 мільярдів доларів польської армії, а ми усього маємо один мільярд. Ось і різниця", - підсумував Єхануров.

За матеріалами УНІАН

Зараз ви читаєте новину «Чемне НАТО приховало розчарування від України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 10138
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода