вівторок, 31 липня 2012 19:30

Чечетов про позачергову сесію: несподівано - це якщо би сьогодні сніг випав

Чечетов про позачергову сесію: несподівано - це якщо би сьогодні сніг випав
Михайло Чечетов: про позачергову сесію знали давно. Фото: ru.tsn.ua

Проведення 30 липня позачергової сесії парламенту було позбавлене сенсу.

Про це заявив народний депутат від фракції "Наша Україна - Народна самооборона" Юрій Гримчак у ефірі "Ера-FM".

"Таке враження, що сесію збирали тільки для того, щоб залишити (спікера парламенту Володимира) Литвина на посаді. Але якщо так подумати, то невже в Україні сталося щось надзвичайне? Повеней немає, ніяких НП немає, все іде згідно з графіком. Яка була необхідність посеред літа збирати позачергову сесію, сьогодні так і не зрозуміло. Жодного питання, якого не можна було би розглянути у вересні, не було", - сказав він.

При цьому політик уточнив, що цього дня був у Верховній Раді, але сесійне засідання не відвідував.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Балога розповів, як боротиметься зі "станком для штамповки відсталих законів"

У свою чергу, перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов наголосив, що позачергова сесія не була несподіваною, про можливість її проведення депутати знали давно.

"Несподівано - це якщо би сьогодні сніг випав після вчорашніх +37 градусів. Ще коли місяць тому закінчувалась сесія, уряд публічно звернувся до парламенту, перш за все до більшості, оскільки ми працюємо в одній команді, з пропозицією, що по всій видимості через місяць уряд буде ініціювати внесення до Ради низки невідкладних законопроектів, пов'язаних із соціально-економічною проблематикою, і щоб ми таку позачергову сесію провели", - зазначив "регіонал".

Зараз ви читаєте новину «Чечетов про позачергову сесію: несподівано - це якщо би сьогодні сніг випав». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути