середа, 21 травня 2014 19:10

Боротьби із сепаратизмом на Донеччині не було - журналіст

Боротьби із сепаратизмом на Донеччині не було - журналіст
фото: www.unian.net

Чинна влада наробила багато помилок на Сході країни. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" сказав головний редактор донецького інтернет-видання "ОстроВ" Сергій Гармаш.

"З нами вели війну, а ми все здавали без бою. Хотіли все вирішити через еліту. Поставили узгодженого з Ахметовим губернатора — Таруту. Те саме стосується правоохоронців. Жодної боротьби із сепаратизмом на Донеччині не було. Антитерористична операція — неефективна. Війська могли взяти в кільце Слов'янськ і хоча б заблокувати там бойовиків. Вони чи не захотіли цього зробити, чи не змогли. Помирають наші солдати, гинуть бойовики. Що більше крові, то важче загоїти рани. Якщо вбили твого сусіда, друга чи брата, то ти починаєш мстити. Це переростає у громадянську війну", - зазначив Гармаш.

За його словами, щоб взяти під контроль Донбас, на це піде багато місяців.

"По-перше, людям треба показати реальну картину світу. По-друге, законсервувати антитерористичну операцію. Припиняти не можна, бо це буде поразка. Але продовжувати немає сенсу. Там, де немає відкритого збройного протистояння, як у Слов'янську чи Краматорську, вводити війська не потрібно. Варто намагатися розв'язати питання зміною влади — в областях, у містах, районах. Сьогодні Дніпропетровськ став центром спротиву Південного Сходу. Губернатор Коломойський діє. А в Донецьку — бандитизм, від якого всі втомилися. На прикладі Дніпропетровщини донеччани бачать модель вирішення конфлікту. Маємо показати приклад іншого життя. Тоді підтримуватимуть наших солдатів, а не чинитимуть спротив", - додав журналіст.

Зараз ви читаєте новину «Боротьби із сепаратизмом на Донеччині не було - журналіст». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути