вівторок, 15 вересня 2015 16:32

Боротьба з корупцією зробила команду Кличка більш відкритою до суспільства - експерт

Боротьба з корупцією зробила команду Кличка більш відкритою до суспільства - експерт

Нинішня київська влада робить реальні кроки по боротьбі з корупцією і тим самим стають більш відкритими до суспільства у своїй діяльності. Про це заявив Директор Київського інституту мирних досліджень Андрій Мішин, коментуючи результати аудиту медустанов міста за перше півріччя.

За його словами, розкриті факти корупції в "Київпастрансі", публічні звільнення чиновників, головлікарів і директорів шкіл, відкритий аудит столичних лікарень, і впровадження "відкритого бюджету" дозволяють позитивно оцінювати реалізацію антикорупційної програми Віталія Кличка в столиці.

"Оприлюднені цифри за фактами фінансових порушень в столичних медустановах і подальше звільнення головлікаря – це вже не просто слова про антикорупційної діяльності. Це реальні кроки влади, яких чекають кияни. Зловживання у столичних лікарнях, де найчастіше ліжка все ще радянських часів, вікна зі щілинами, на 11, 85, 27 млн, озвучені Радуцким пресі виглядають незграбно у країні із занепадом економіки та де-факто військовим становищем", - зазначив експерт.

"Тільки в сфері освіти було призначено 40 нових керівників навчальних закладів та звільнено за підозрою в корупції 5 директорів шкіл. Як правило заходи "публічної прочуханки", поряд з реальними кадровими рішеннями дають позитивний результат. Так званий "дамоклів меч" стимулює чиновників краще працювати", - сказав він.

Разом з тим Мішин підкреслив необхідність активної позиції у правоохоронців в цьому питанні, так як не в повноваженнях столичної влади притягувати до відповідальності.

"Для логічного завершення ланцюжка, що справа, почате Кличко, повинні фіналізувати правоохоронці, адже очевидно, що залучення до відповідальності за законом не входить до компетенції міської влади. Тільки повний цикл цієї системи буде мати успіх", - сказав експерт.

Зараз ви читаєте новину «Боротьба з корупцією зробила команду Кличка більш відкритою до суспільства - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути