Ексклюзиви
вівторок, 06 грудня 2011 14:27

Заворушення у Південній Осетії фінансують Грузія та Україна - Кокойти

Заворушення у Південній Осетії фінансують Грузія та Україна - Кокойти

Те, що відбувається у самопроголошеній Південній Осетії, організовано спецслужбами Грузії і фінансується через Грузію та Україну. Про це заявив сьогодні журналістам у Цхінвалі президент Південної Осетії Едуард Кокойти.

"Те, що сьогодні відбувається, - це одна з форм помаранчевої революції, яка проводиться спецслужбами Грузії", - сказав Кокойти.

Він зазначив, що є докази, що фінансування проходить через Грузію та Україну. "Ми знаємо певних людей, які цим займаються, і зараз проводиться відповідна робота", - сказав Кокойти.

Заворушення у Південній Осетії почалися після другого туру виборів президента, який відбувся 27 листопада. У першому турі, 13 листопада, кандидати в президенти - глава МНС Анатолій Бібілов, якого підтримує Росія, і екс-міністр освіти Алла Джиоєва - набрали приблизно рівну кількість голосів. У другому турі, згідно з останніми даними, лідирувала Джиоєва, яка за результатами підрахунку 74 із 85 протоколів набирала 56,7% голосів, а Бібілов - 40%.

Проте 29 листопада Верховний суд Південної Осетії визнав результати виборів недійсними через порушення, про які заявив Бібілов. 6 грудня Верховний суд Південної Осетії визнав законним рішення про скасування підсумків президентських виборів.

Повторні вибори глави республіки призначені на 25 березня 2012 року, але Джиоєва за рішенням суду в них брати участь не зможе.

Джиоєва, не погодившись з рішенням Верховного суду, оголосила себе президентом Південної Осетії, а її прихильники проводять акції протесту в центрі Цхінвалі, вимагаючи визнати перемогу свого кандидата.

Зараз ви читаєте новину «Заворушення у Південній Осетії фінансують Грузія та Україна - Кокойти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

31

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути