субота, 19 жовтня 2013 12:33

Берлін сумнівається у швидкому виїзді Тимошенко за кордон

Берлін сумнівається у швидкому виїзді Тимошенко за кордон
Фото: date.vipadvert.net

МЗС ФРН виказав скептичне ставлення щодо можливості швидкого виїзду екс-прем'єра України Юлії Тимошенко для лікування за кордон. Представник МЗС Німеччини зазначив, що парламент України поки не ухвалив відповідного закону, повідомляє Російська служба DW.

Уряд ФРН, незважаючи на позитивні сигнали від президента України Віктора Януковича, не очікує швидкого виїзду засудженого екс-прем'єра України Юлії Тимошенко на лікування до Берліна. Виражена Януковичем готовність забезпечити можливість лікування тяжко хворої Тимошенко в Німеччині з допомогою відповідного закону не міняє справи, заявив представник МЗС ФРН у п'ятницю, 18 жовтня. Він зазначив, що такий закон повинен бути прийнятий українським парламентом, а цього ще не сталося, повідомляє агентство Reuters.

В той же день відповідний законопроект був внесений правлячою Партією регіонів на розгляд у Верховну раду, передає агентство AFP.

ЄС чекає на остаточне рішення Києва

Тим часом Євросоюз не коментує, чи буде прийнятним для Брюсселя варіант вирішення ситуації навколо Тимошенко, при якому вона зможе виїхати на лікування до ФРН, але залишиться в статусі ув'язненої. "Ми повинні бути дуже обережними з різними сигналами, які надходять від України, тому що, як ми розуміємо, були зроблені різні пропозиції, витають різні ідеї", - заявив агентству "Інтерфакс" високопоставлений представник ЄС. За його словами, у Брюсселі мають намір дочекатися остаточного рішення, яке буде прийнято українською владою.

Євросоюз попередив Київ, що угода про асоціацію з Україною буде підписана лише у разі звільнення Юлії Тимошенко, яка, на думку Брюсселя, була засуджена за політичних причин.

Зараз ви читаєте новину «Берлін сумнівається у швидкому виїзді Тимошенко за кордон». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути