пʼятниця, 08 травня 2009 10:45

Баррозу розповів, що Європа хоче від України

Баррозу розповів, що Європа хоче від України
Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу заявляє про необхідність "повних зобов"язань" з боку країн-учасниць "Східного партнерства" з метою його виконання.

У четвер у Празі на прес-конференції, що відбулася по закінченні саміту "Східного партнерства", Баррозу підкреслив, що цей захід є "новим стартом у відносинах з нашими східними сусідами".

"Це партнерство надає нашим партнерам чіткий вибір для поглиблення їхніх двосторонніх відносин з ЄС у всіх сферах, і приведе нас до угоди про асоціацію, вільну торгівлю, так само як і до більшої мобільності для громадян", - зазначив він.

За його словами, це партнерство надасть більше допомоги для проведення політичних і економічних реформ, що необхідні для країн, щоб наблизиться до ЄС.

"Багато чого повинно бути зроблене, в одних країнах більше, ніж в інших. І нам необхідні повні зобов"язання країн-партерів, щоб надати форму цьому партнерству. Я вірю, що наближення до європейських стандартів у політичній, економічній і соціальній сферах принесе усім нам більше стабільності і процвітання", - заявив він.

Баррозу також вважає що "Східної партнерство" "можна розглядати як набір інструментів для потреб і амбіцій наших партнерів".

Серед таких інструментів він назвав угоди про асоціацію, перелічивши основні положення, такі, як верховенство права, демократія і т.д., зону вільної торгівлі, підвищення мобільності шляхом спрощення візового режиму, зміцнення співробітництва в сфері енергетичної безпеки й інші.

Нагадавши про існування чотирьох платформ для співробітництва, президент ЄК повідомив, що комісія гарантує розробку конкретних проектів "уже зараз".

Баррозу також вважає, що "Східне партнерство" є і політичною ініціативою, яка спрямована на "служіння європейським інтересам, сприяючи соціальній та економічній стабільності в шести партнерських країнах на Сході", повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зараз ви читаєте новину «Баррозу розповів, що Європа хоче від України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути