Європейський Союз має намір, як і раніше, підтримувати реформаторські зусилля уряду України та її громадян. Успіхи в політиці та економіці країни, досягнуті за 20 років незалежності, будуть зафіксовані в новій амбіційній Угоді про асоціацію, яка включає поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі.
Про це пише голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу у статті для "Дзеркала тижня. Україна".
За його словами, в Угоді "будуть модернізовані відповідно до сучасних вимог наявні між Україною і ЄС контрактні відносини".
Зі свого боку Євросоюз просить Україну "підтвердити прихильність основним цінностям, яких зобов'язані дотримуватися усі держави-члени ЄС", - дотримання прав людини, демократія та основні свободи, верховенство права і свобода слова.
Ще один з можливих шляхів до розвитку і зміцненню відносин України та ЄС лежить через розширення контактів між простими людьми, зазначає Баррозу. Він висловив упевненість, що сторонам вдасться досягти введення безвізового режиму.
"Я глибоко впевнений в тому, що можливості для відвідування українськими громадянами країн Євросоюзу розширяться ще більше після успішної реалізації Плану дій щодо лібералізації візового режиму, над яким ми сьогодні разом працюємо", - зазначає він.
"Я вважаю себе другом України і пишаюся цим і, користуючись особливим випадком, хотів би передати свої поздоровлення і найкращі побажання... Двадцяту річницю незалежності можна відсвяткувати по-різному. Але краще всього, якщо в цей ювілейний рік Україна зробить рішучі кроки для власної консолідації як сучасної та успішної держави і, якщо в цьому році можна буде говорити про її реальне зближення з Європейським Союзом", - резюмував глава Єврокомісії.
Раніше повідомлялося, Янукович безупинно домагається безвізового режиму з ЄС.
Коментарі
4C 1954 года по 1991 год население Украины имела ежегодный прирост 1.42 миллина человек т. е. прирост населения был больше чем смертность примерно в 1,5 раза. За двадцать лет независимости Украина сократилась примерно на 37 миллионов человек. Если бы не было переворота в СССР в 1991году, то население Украины за двадцать лет могло бы увеличиться на 37миллионов и составило бы в 2011году 82миллиона человек. На 1декабря 1991года численность населения составляло 52,24 миллиона человек, а если умножить на средний прирост 1.5 раза, то за 20 лет независимости население должно было увеличиться: 20лет х 1,5=30миллионов прироста и на 31декабря 2011 года общее население могло бы составить 52+30=82миллиона. Нас сейчас 45милллионов, значит, население сократилось на 82-45=37миллионов. Сокращение населения в Украине уже имеет не обратимый процесс. Кстати, в этом подсчёте, учитываются и факты выезда в иммиграцию и тех кто выехал за границу на заработки. Независимость Украины оказалась трагедией для украинцев. Этот вакуум будет заполняться другими национальностями: китайцами, вьетнамцами, арабами, неграми и другими народами земли. Основная причина этой трагедии украинцев - это национальная идея, которая конституционно разделила её на языковые регионы и явилась ширмой для грабежа и самоуничтожения народов Украины. Нужно заметить, что самое большое сокращение населения Украины приходятся 2000год – 1,85миллиона, когда премьером был Ющенко, а вице премьером Тимошенко. И 2005 - 2010 годы, население сократилось на 3,5 миллиона