Четвер, 06 березня 2008 10:39

Балога вимагає у Януковича офіційної заяви щодо Конституційної ради

Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога заявляє про необхідність офіційного підтвердження керівництвом Партії регіонів наміру цієї політичної сили продовжувати роботу в складі Національної конституційної ради.

Необхідність у цьому виникла після поширеної в ЗМІ заяви члена НКР, народного депутата з фракції ПР Олександра Лавриновича про припинення участі партії в роботі Ради.

"Секретаріат Президента вважає, що слова одного з членів партії можуть не відображати позицією всієї партії. Ми знаємо багато випадків, коли приватні висловлювання видавалися як офіційні повідомлення, а потім спростовувалися. Цілком імовірно, що народний депутат озвучив власну думку".

Балога нагадав, що в затвердженій 18 лютого Указом Президента України Національній конституційній раді є широке представництво Партії регіонів, яка погодилася з необхідністю удосконалення Конституції. Ця політична сила делегувала до складу НКР тих представників, які, на її думку, можуть вести фахову дискусію та продуктивно працювати над створенням нової редакції Основного Закону.

"Депутат Лавринович своєю заявою розписався, серед інших, і за лідера Партії регіонів Віктора Януковича. По суті, йдеться про спробу одноосібно скасувати участь потужної сили, яка має парламентське представництво, у важливому загальнодержавному процесі. У зв"язку з тим Партія регіонів має офіційно повідомити про свою позицію з цього питання", - зазначив керівник президентського Секретаріату.

Зараз ви читаєте новину «Балога вимагає у Януковича офіційної заяви щодо Конституційної ради». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15166
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода