Президент США Джо Байден погодився на посилення імміграційної політики, щоб уникнути критики та забезпечити допомогу Україні.
Зокрема, у Сенаті розробляють імміграційну угоду, яка обмежить можливість мігрантів просити притулку. Про це повідомляє The Wall Street Journal.
Ця угода повинна бути ухвалена в обмін на нову військову допомогу для України та Ізраїля.
WSJ зазначає, що вона має великі шанси, хоча республіканці висувають жорсткіші умови.
Готовність Байдена вести переговори з республіканцями свідчить про те він готовий піти на поступки. Як повідомляє WSJ, це пов'язане не лише з забезпеченням допомоги Україні, але з критикою серед американців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вашингтон зробив тривожну заяву щодо припинення фінансування України
За опитуваннями CBS News, проведеними на початку цього місяця, рейтинг Байдена щодо вирішення питань імміграції був рекордно низьким: 68% опитаних сказали, що не схвалюють його міграційної політики, а також 63% хочуть, що президент посилив її.
Упродовж своєї 50-річної політичної кар'єри, яка часто зосереджувалася на зовнішньополітичних пріоритетах, Байден рідко брався за складне питання імміграційної політики. А коли він це робив, то зазвичай підтримував помірковану позицію.
Протягом трьох років адміністрація Байдена намагалася приборкати зростання кількості мігрантів на південному кордоні. Республіканці взялися за це питання, і, як очікується, двопартійна угода може припинити дискусії.
Президент США Джо Байден звернув увагу на стратегічні наслідки бездіяльності щодо допомоги Україні.
Він 17 січня зустрівся з керівництвом Конгресу з очільниками й провідними членами комітетів з питань розвідки, Збройних сил та асигнувань Палати представників та Сенату й обговорив з ними стратегічні наслідки бездіяльності щодо України американської держави та світу загалом, повідомили у Білому домі.
Байден наголосив, що Конгрес повинен забезпечити Україну необхідними ресурсами для захисту від російського вторгнення, зокрема, артилерією та засобами протиповітряної оборони.
Коментарі