середа, 23 січня 2013 19:42

Яворівський вважає, що його "мовний" законопроект відповідає рівню європейської демократії

Яворівський вважає, що його "мовний" законопроект відповідає рівню європейської демократії
Володимир Яворівський Фото: glavcom.ua

Народний депутат Володимир Яворівський вважає законопроект "Про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні" таким, що відповідає рівню європейської демократії. Про це він сьогодні сказав на прес-конференції.

"Головне, щоб цей закон у кращому варіанті, ніж його проект, був прийнятий у другому читанні. Цей закон, я переконаний, – це європейський закон, рівня європейської демократії. Він Україні вкрай потрібен. Якби він був прийнятий, ми нарешті поставили б крапку. І просто виконували б законопроект і вдосконалювали українське суспільство", - зазначив він.

Яворівський наголосив, що автори законопроекту на компроміси провладних депутатів йти не будуть.

"Ми, народні депутати, які представляють цей законопроект, домовилися – є межа компромісів, за яку ми зайти не можемо. І йти на ті компроміси, які завтра виставлять ті ж самі Колісніченко чи Чечетов, чи ще хтось, або повторювати законопроект, який вже є - це просто катастрофа ідеологічна. Ми можемо піти на якісь уточнення – це речі прийнятні, і ми готові їх прийняти. Але є межа компромісів. Українська мова повинна залишатися єдиною державною на теренах України", - додав він.

Нагадаємо, законопроект "Про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні" був зареєстрований у Верховній Раді 10 січня. Його авторами є Володимир Яворівський, Ірина Фаріон та Марія Матіос.

Зараз ви читаєте новину «Яворівський вважає, що його "мовний" законопроект відповідає рівню європейської демократії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

34

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.02.2013 18:42:54мазепі37.52.85.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Чому Ізраїль, який немає нічого свого, газу, нафти, такої богатої землі як в Україні, живе і добре живе і не хоче ніяких союзів, не здає свою країну і народ в рабство комусь. Чому це ,хоче зробити українська влада.Не вміють управляти,передайте спокійно владу тим, хто зможе це зробити. В Україні є багато мудрих Людей . Є закон за зраду, його потрібно примінити до тих, хто спонукає це робити.Хмель з похмеля підписав союз з москалями,тільки Бог знає чого це стояло Україні. Не дай Боже повторити ту помилку. Росія розуміє, що без України їй п..ц і робить все щоб накинуть петлю на 46 мільйонний український народ, щоб наші діти гибли як наші діди і батьки за імперію. Хто мішає їхати до Росій комуністам,всім хто хоче ?

09.02.2013 06:07:22Беня94.240.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Жана! Подмойся! От тебя одно вонище...

07.02.2013 15:26:20жана-одеса178.93.14.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Я не хочу, щоб російська мова стала регіональною. Я не хочу, щоб російська була другою національною (бо про це вже ведеться мова). Я нерозумію, чому в моєму УКРАЇНСЬКОМУ паспорті є сторінки, які дублюються РОСІЙСЬКОЮ мовою. Я не розумію, чому в Україні я повинна вчити російську мову. Чому Росія не вчить нашу. Чому така несправедливість? чому Україна повинна вклонятися до землі Росії? хоча б поясніть мені, будь ласка, це.

01.02.2013 17:45:58mazepa377.47.128.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Место, где мы родились, в основном отстойное и отсталое, территория без денег (для большинства!) и современных производств электронной техники, и здесь современному человеку плохо. Страна казаків, селюків, бандерлохів, и столицей "Бандерштад". И для патриотов любить здесь нечего (окрім мови солов'їної) и гордиться тоже нечем – окрім мови солов'їної.

01.02.2013 17:41:20mazepa377.47.128.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Основні досягнення українських націонал-патріотів та борців за мову за 20 останніх років. В 1992р. населення України складало 52млн. громадян, а в 2012р. 45млн. Число емігрантів з України досягло 6 мільйонів чоловік. Тобто із 45млн.жителів в України проживають лише 39млн. Відповідні дані опублікувала Міжнародна організація з міграції. Соціологічне опитування київського центру "Софія" свідчить, що 52% молодих жителів України у віці від 18 до 30 років готові емігрувати. Кожного року в Україні зникають з карти 6-7 сел (померає останній мешканець села).

01.02.2013 17:39:42mazepa377.47.128.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

УКРАИНИЗАЦИЯ ВСЕХ ГРАЖДАН, ЭТО ДЕБИЛИЗАЦИЯ ВСЕЙ СТРАНЫ! Факты и примеры: Те галицкие-патриоты, кто свалил за кордон и приложил рабочие руки, которые так нужны для "розбудови держави" к интимным местам престарелых европейцев, тщательно их подмывая, "Хто ж тоді країну мрій будуватиме?" Где эти писающие от любви к Неньке прямо в красные шаровары патриоты? У станков? В шахтах? А может они поднимают село?
Полоть, рвать фруты, овощи в Португалии, Испании, Италии, Польше и строить бассейны на Рублевке под Москвой с томиком Шевченко под подушкой – это патриотично?

23.01.2013 23:27:07SergKiev93.74.30.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Однако жжет этот урод. Ничего, что этот закон противоречит минимум 4 статьям Конституции.. Хотя яворивским, понятное дело, законы не писаны..
-- і вдосконалювали українське суспільство
Интересная мысль. По сути он хочет ввести мовнючих надсмотрщиков, которые налево и направо будут штрафовать людей. Так можно и на гражданскую войну нарваться.. Причем легко..
-- на компроміси провладних депутатів йти не будуть.
Это кто с кем собирается идти на компромиссы? У него что уже большинство есть? Пошлют его спокойно на йух и конец всем компромиссам.

23.01.2013 23:30:04SergKiev93.74.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

--Українська мова повинна залишатися єдиною державною на теренах України"
Это народ надо спросить. Самое простое дело ПРАВИЛЬНО провести перепись 2013 года и всем кто выступает за второй государственный записаться РУССКИМ и ПРОВЕРИТЬ эту запись. Если все сделать правильно, ну хотя бы как нацики в 2001 году, то русских и русскоязычных наберется минимум 35-40% . И тогда ни о какой моноэтничности речи идти не будет. Будет выбит ключевой козырь у укробыдлоты.

23.01.2013 22:09:23Украинец37.229.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Если ещё вам вещает такая скотина как этот кгбшный скот пидаривський, о чём можно говорить и кто вы тогда?

23.01.2013 22:06:31копия37.229.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А почему мы долдоним; европа, цивилизация, порядок и тд.? Это не мы
сделали порядок и цивилизацию, это не мы достигли прогресса, мы
пользуемся тем что дал СССР и ЕС, 20лет незалёжные и чего достигли кроме
дэбилизации своих детей мовнючей недоразвитой хуторской феней? То
прапор сошьём 100м, то случку и ещё какую дурь выкинем на смех людям. А молодёжь учим не столько уму, сколько майданить за бабки.В европу нас равными не пустят, смею вас уверить, и в ТС тоже, если ивозьмут, то уж не как не равными и уже не братьями, а только потенциальными жопомоями. И не надо себя обманывать что нас как
ту мавпу ждут и там где умные и там где красивые, а нам хоть разорвись.

23.01.2013 21:02:33слава хэроям194.28.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Какие придурки выбрали в ВР этого,использованного ещё в советское время кондома?Где он только не был:в компартии,в рухе,у Цили служит прокладкой.Осталось только в сволоту вступить.

23.01.2013 21:42:54SergKiev93.74.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Киев, Троещина..

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути