пʼятниця, 23 лютого 2018 11:03

Асоціація з ЄС: назвали відсоток виконаних Україною завдань

Асоціація з ЄС: назвали відсоток виконаних Україною завдань
Найвищі показники у виконанні Угоди - у сферах освіти та фінансів. Фото: REUTERS

Україна в 2017 році виконала 41% зобов'язань по виконанню Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Таку цифру озвучила віце-прем'єр-міністр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе на конференції "Підсумки імплементації Угоди про асоціацію".

"За минулий рік Верховна Рада виконала свої євроінтеграційні зобов'язання на 30 відсотків, уряд - на 42 відсотки, інші центральні органи виконавчої влади - на 50 відсотків. Це означає, що загально Україна у виконанні Угоди про асоціацію просунулася на 41 відсоток... Ті зміни, які ми робимо в євроінтеграційному полі, є незворотніми. Україна рухається саме в тому напрямку, який вона для себе обрала", - сказала віце-прем'єр.

За інформацією уряду, найвищі показники у виконанні Угоди - у сферах освіти та фінансів. Найменші досягнення - у секторах громадського здоров'я, транспортних і поштових послуг, довкілля.

"Ми просунулися в багатьох сферах, у яких стояли завдання на 2017 рік. Це і юстиція, сфобода та безпека, фінансовий сектор, в енергетиці та енергоефективності, у зменшенні технічних бар'єрів у торгівлі, гуманітарній політиці, освіті... У взаємодії з парламентом ухвалили 23 системні закони, які дають можливість далі впроваджувати Угоду про асоціацію", - наголосила Климпуш-Цинцадзе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плани України на євроінтеграцію в 2018 році

Угода про асоціацію України з ЄС набрала чинності 1 вересня 2017 року. Вона передбачає політичну й економічну інтеграцію. 25 жовтня Кабмін схвалив план заходів щодо виконання Угоди.

Зараз ви читаєте новину «Асоціація з ЄС: назвали відсоток виконаних Україною завдань». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути