четвер, 05 лютого 2009 14:58

Янукович випереджає Тимошенко. Опитування

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович і прем"єр Юлія Тимошенко вийшли б у другий тур президентських виборів, якби вибори відбулися найближчої неділі.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Національним інститутом стратегічних досліджень.

Так, якби вибори відбулися найближчої неділі, то 23,2% опитаних проголосували б за Януковича, 12,9% - за Тимошенко.

Крім того, 9,9% віддали б свої голоси за екс-спікера Арсенія Яценюка, 8,7% - за президента Віктора Ющенка, 6% - спікера Володимира Литвина, 3,6% - за лідера Компартії Петра Симоненка, 1% - за лідера Соцпартії Олександра Мороза.

Крім того, 4,5% назвали іншого кандидата, 14,4% - проти всіх, 15,8% не змогли відповісти на це питання.

Яценюк розполовинив голоси Юлії Володимирівни

Аналізуючи результати дослідження, директор інституту Юрій Рубан підкреслив, що рейтинг підтримки Тимошенко останнім часом активно падає.

Крім того, за його словами, великі шанси є у Яценюка.

"На заході України Арсеній Петрович (Яценюк) вже майже розполовинив голоси Юлії Володимирівни, на заході він активно набирає голоси", - сказав Рубан.

"Це робить його дуже активним конкурентом", - вважає експерт.

Крім того, опитування показало, що якби найближчої неділі пройшли вибори до Верховної Ради, то 23,6% опитаних проголосували б за Партію регіонів, 12,7% - за БЮТ.

9,6% проголосували за Блок Яценюка, 6,4% - за Блок Литвина, 5,3% - за "Нашу Україну".

При цьому 5,4% віддали б свої голоси за КПУ, 3,6% - за Всеукраїнське об"єднання "Свобода", 15,7% не підтримали б жодну з партій чи блоків, 11,1% опитаних не змогли відповісти на це запитання і 6,6% проголосували б за іншу партію.

Опитування проводилося з 22 січня по 3 лютого.

Довідка від Gazeta.ua:

Національний інститут стратегічних досліджень, утворений Указом Президента України у березні 1992 року і підпорядковується Президентові. Результати наукових досліджень Інститут подає на розгляд главі держави у вигляді проектів програмних документів, експертиз нормативно-правових актів, аналітичних довідок та пропозицій щодо основних засад внутрішньої та зовнішньої політики, шляхів вирішення загальнодержавних та регіональних проблем суспільного розвитку.

Основними завданнями Інституту є:

- організаційне, методичне та наукове супроводження підготовки проектів щорічних послань Президента України до Верховної Ради України;

- наукове обґрунтування, аналіз та оцінка проблем і перспектив суспільно-політичного розвитку України;

- дослідження проблемних питань економічного, демографічного, соціального, гуманітарного, етнополітичного, воєнно-політичного, зовнішньополітичного, інформаційного, екологічного розвитку України;

- дослідження та моніторинг регіональних аспектів суспільного розвитку;

- публікація результатів наукових досліджень, оперативне видання матеріалів з основних напрямів наукової діяльності Інституту.

Інтерфакс.

Зараз ви читаєте новину «Янукович випереджає Тимошенко. Опитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути