четвер, 03 лютого 2011 17:45

Янукович не зумів встановити контроль над ЗМІ - експерт

Янукович не зумів встановити контроль над ЗМІ - експерт

В інформаційному плані рік президентства Віктора Януковича був провальним. Про це сказав голова Правління Центру соціологічних та політологічних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран в коментарі кореспонденту Gazeta.ua.

"Це провальний рік. Більше тут нічого не скажеш", - зазначив він. - Використовуються ті ж методи, що і в 2003 році, коли були "темники".

Але, за словами експерта, за останні роки ЗМІ стали іншими.

"І нав'язати цензуру і систему управління через "темники" набагато важче. Якщо зараз подивитися на медійний простір, то видно, що повного контролю над ЗМІ владі не вдалося добитися. І це позитивна річ. Бо якби могли, то вже би зробили це. В країні важко ввести монополію на інформацію", - підкреслив Таран.

"По-перше, це наявність інтернету, який не можливо контролювати і близькістю до Європи. Тому встановити повний контроль на інформацію надзвичайно складно".

Нагадаємо, за рік президентства Віктора Януковича Україна у рейтингу свободи слова знизилась на 42 позиції. Про це повідомила представник організації "Репортери без кордонів" в Україні Оксана Романюк на засіданні круглого столу, що відбувся у Києві в Інституті Горшеніна. Україна за 2010 рік у рейтингу свободи слова "Репортерів без кордонів" займає 131-ше місце - після Іраку.

Зараз ви читаєте новину «Янукович не зумів встановити контроль над ЗМІ - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.03.2012 15:52:17Поликарп80.252.244.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Удивляет меня Жанна из Одессы, везде ей маячат проклятые кацапы,и чтобы мы точно знали своих врагов в лицо -не поленилась привести фамилии. Дело не в кацапах, галичанах, жидах,татарах, болгарах и т.д.а в том, что за 20 лет у нас не появился порядочный, честный лидер, настоящий патриот, не с фальшивой косой под Л.Украинку. Чтобы этот лидер забыл про свои карманы и пахал на страну, не сдавал Родину в угоду любому манипулятору. Дождемся ли?

02.03.2012 16:41:23В.И.Ленин195.184.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да, ей тов.Бандера установку дал как Кашпыровский, что Россияне враги..

02.03.2012 15:44:56Самоед80.252.244.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Продолжу...Воскобойникова затеяла тяжбу с возвратом долга в 5 млн.дол.Власть поменялась и с баблом стало тяжко, но все-таки по словам адвоката к началу 2011 г. вопрос решился. Еще в 2006г. приставучие СМИ допытывались у Терминатора, откель у жены бизнес, да расскажи про ее доходы, но Юра тайну не раскрыл,тоже косил под нищего, как и соратница -Йюля. .У Ирины в гаражах стоят 4 новенькие автивки- Мерседес-Бенц,Мазда,Рено, Тойота Лэнд Крузер. Сынок тоже гоняет на дорогущих автивках. Др.родичи тоже поимели хорошие здобутки.Конечно, накосив такие деньги,можно и плеваться и кусаться, верещать об истреблении-вырождении, вышибать из нас слезу.

02.03.2012 15:31:21ХХХХХХХХХХХ86.152.45.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

..........А ТЫ НЕ ВОРУЙ !!!!!!!!!!!!!!

02.03.2012 15:25:45Самоед80.252.244.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ирина Луценко -совладелица ТОВ "Украинские новитни телекомуникации"- ее доля 48 млн.грн.Распоряжением МВД №763 от 13.09.06г. всем подразделениям МВД предписывалось в обязательном порядке перейти на тарифные планы этого ТОВ, которое зарегистрировано в 2005г. на кума Юрия Воскобойникова.Его жена Светлана одолжила Нарембику Степану (род.с.Сулимив Львовской обл.) аж 5 млн.дол. 29 авг2008г. Степан Васильевич - папа Ирины Луценко работал советником в Дубенской райадминистрации Ривненской обл.Долг папа обещал вернуть 20.12.2008г. Но увы, начались тяжбы, понятно, что в долг брала доця Ирина.В период борьбы с корруцией министр Ю.Луценко открыл на жену фирмы "Бизнес-центр Лотос","Бел фам"."Гейтвэй-Харьков Сервис ЛТД" и пр.Ждите продолжения...

02.03.2012 14:58:31Фурт91.223.177.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Тоесть, если не допустить на выборы то это по мнению главной жены почти главного оппозиционера - зачистить под корень? Не переживайте Вы так, свое место в списке Батькивщины Вы уже отработали. Будет ли оно проходным. Большой вопрос. Вот тут как раз - под корень.

02.03.2012 13:58:524582.207.125.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Бандюкович, я тебе ненавиджу![Видалено]

02.03.2012 23:28:06Дудка93.75.29.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Когда проголодаешься, бананы в холодильнике.:)

02.03.2012 14:15:57Орел109.251.4.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

IP: 82.207.125.--
45 02.03.2012 13:58 То нічого, а би боявся.

02.03.2012 22:25:20;)46.201.19.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Це ти написав, як в муку пукнув, аби щось ляпнути. Людям уже реально нічого втрачати і таких десятки мільйонів і з кожним днем більшає.
Просвіти мене "гуру", чоги ми мусимо боятися, бо їй Богу не зрозумію, невже "през" на старенький модем чи потерті штани позариться? (хоча після шапок чи йому вже нехтувати :))

02.03.2012 13:37:51жана-одеса178.93.53.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Луценко!!! Це тобі буде наука ,що в Україні повно росіян і вони Януковичі Клюєви Богатірьові Єфрємови Чечетови Колєснікови Азарови всі ненавидять Луценків Тимошенків тобто нас українців.

02.03.2012 14:23:44гость37.115.223.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Если Тимошенко украинка, то я балерина!

02.03.2012 14:00:52антрополог109.251.4.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Луценко такий самий украЇнець як і Колєсніков.

02.03.2012 14:09:43Гена95.133.80.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

вот не понятно когда стали так отличать и по каким признакам? 90 лет назад все были малороссы а сейчас украинци то это галичаны?

02.03.2012 15:25:34Норберт83.230.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
02.03.2012 15:20:54Норберт83.230.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Гена, якщо ти щось не розумієш, то треба про це повідомляти на форумі? Візьми книжку і почитай. Або в неті. Навіть російською мовою - напр. тут 3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%86%D1%8B&oldid=71646

02.03.2012 14:48:52жана-одеса178.93.53.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Гена!!! Росіяни-це племя варяг!!!!! Немає галичан і малоросів а є українці!!!! Нас українців Москва хотіла знищить в 32-33 роках голодомором!!!! І хотіли загарбать нащі землі!!! все їм мало!!!

02.03.2012 13:34:37qazwsx46.203.246.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Я понимаю так, если одного за жо..взяли, так давайте по справедливости всех садить, а то Янукович со своей шайкой воруют а Л. и Т. значит на определенном этапе слабым звеном стали, очутились в тюрьме. Товарищи, так нельзя. Ворам в тюрьме сидеть, а чесным трудягам, на плечах которых вся Укр.держится достойные зар.платы дать. Прекратите грабить страну уважаемые депутаты.

02.03.2012 13:29:31wert141.138.110.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

тебя посадят а ты не воруй

02.03.2012 13:14:00спрут91.192.153.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

В парламенте простолюдину нет места,туда попадают одни воры ,тогда вопрос почему посадили только Луценка и Тимошенко ?Почему не посадили всех начиная с Президента ?Я не сужу по верховной раде ,а сужу по панам на моем заводе где я пашу за 2000грв,а начальство получает по 10000-15000.где пахан наш губернатор и приезжают фуры забирают товар в каждый день а нам мизерную зарплату с ноября не отдают.если такое случается в наш аул то что говорить о верховной раде и призедентских рабочих?

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути