Рейтинг українських партій дорівнює рейтингу їх лідерів, бо такою є українська традиція.
Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" сказав заступник голови партії "Сильна Україна" Кость Бондаренко.
"Завжди було бажання бачити господаря, хазяїна, батька.Утім ми дуже легко в критичний момент переходимо до іншого батька. Можливо, голосами "проти всіх" підживляться нові політичні сили. Не здивуюся покращенню рейтингів Анатолія Гриценка чи Миколи Катеринчука, які зараз на виду. Але погоду на виборах вони не робитимуть. Їм бракує харизми", - заявив політик.
Є кілька джерел, з яких можуть сформуватися нові політичні сили, припускає він.
"Перше - регіональні еліти. Це люди, які претендували на посади мерів обласних центрів, дехто з них потрапив до влади. В Одесі це, приміром, Олексій Гончаренко, який вже став центром альтернативної політики щодо мера Олексія Костусєва. І такі люди все частіше з'являються в різних містах. Саме вони спроможні підібрати значну частину голосів тих, хто розчарувався у "Регіонах". Друге джерело - Центральна Україна. Вона спродукувала цілий ряд символів - Тарас Шевченко, Богдан Хмельницький, Нестор Махно. Центральна Україна - хребет історії країни. Зараз їй відвели роль аграрного придатку, тоді як на Сході панував промисловий потенціал, а в Західній Україні — інтелігенція. Але тепер ні промисловість, ні інтелігенція не задіяні в світових інтеграційних процесах", - зазначив Бондаренко.
Ні потенціал Сходу, ні Заходу не можуть дати конкурентні переваги Україні, а от аграрний та переробний потенціал — можуть, впевнений він.
"Аграрний сектор Центру України цікавить і Європу, і Росію. Якщо до цього додати те, що в майбутньому можливе загострення соціальних відносин через боротьбу за землю, то ми маємо всі підстави для вибуху енергетичного заряду в центрі України", - сказав Бондаренко.
Повністю інтерв'ю читайте тут
Коментарі