четвер, 27 червня 2013 13:19

Спецтема: Тимошенко — за ґратами

46% українців вважають, що необхідно звільнити Тимошенко - опитування

46% українців вважають, що необхідно звільнити Тимошенко - опитування
Фото: unn.com.ua

46% українців вважають, що для підписання Києвом угоди про Асоціацію з Європейським союзом необхідно звільнити колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко.

Такі дані дослідження, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" та соціологічною службою Центру Разумкова оприлюднили під час круглого столу "Оцінки та прогнози трансформації ЄС стратегічні пріоритети для Центрально-Східної Європи та України".

Одночасно 32% українців вважають, що Тимошенко і далі повинна бути ув'язненою, 22% не визначилися з відповіддю.

Дослідження проведене з 17 по 20 травня 2013 року. Опитано 2010 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах країни. Теоретична похибка - 2,3%.

Як відомо, 5 серпня 2011 року колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко була арештована в ході судового процесу у справі про перевищення влади і службових повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році. Суд засудив Тимошенко до семи років тюремного ув'язнення з подальшою трирічною забороною займати державні посади і до відшкодування збитків у сумі приблизно 190 млн доларів.

З 30 грудня 2011 року Тимошенко відбуває покарання у виправній колонії. З 9 травня 2012 року вона проходить реабілітацію у ЦКЛ № 5 "Укрзалізниці" у Харкові. Крім того, у суді вже понад рік перебуває на розгляді справа ЄЕСУ. Розгляд справи відкладається через відсутність Ю.Тимошенко.

18 січня 2013 року Тимошенко було пред'явлено підозру у причетності до замовлення вбивства народного депутат Євгена Щербаня у 1996 році.

Зараз ви читаєте новину «46% українців вважають, що необхідно звільнити Тимошенко - опитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

71

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути