Ексклюзиви
Неділя, 07 лютого 2021 17:05
Ольга Швед
Ольга Швед
Ольга Швед

Підпишись

– Підписана на найпопулярніших блогерів. Розповідають про все, – каже Аліна.

У декреті не випускала з рук смартфона, навіть коли годувала немовля груддю. Передивлялася й виконувала поради популярних людей в інстаграмі. Купувала речі, які вони радили. Чоловіка переконала перейти на віддалену роботу.

– Мій кумир – мати трьох дітей із Києва. У неї три мільйони підписників. Вчить, як виховувати малих і розвиватися самій, – продовжує Аліна. – Львів'янка пише про доступні види заробітку. Блогер з Івано-Франківська все знає про мандрівки. Підказує, де шукати недорогі квитки та як знайти готель. Мрію, як колись зимуватимемо на березі Індійського океану. Чоловік працюватиме з бунгало, а я викладатиму фото дітей і займатимуся йогою.

Наприкінці січня в лікарні Рівного померла породілля, яка вирішила наслідувати київську блогерку й народжувати вдома з підтримкою духовної доули – жінки без медичної освіти. Втратила багато крові. "Швидку" чоловік і доула викликали лише за 3 години. На них відкриті кримінальні справи.

– Я ще легко відбулася, – говорить Аліна, коли згадуємо про трагедію. – Переконалася, що речі, які блогери рекламують, – неякісні. Чоловіка звільнили, бо не зумів удома організувати робочий час і завалив проєкти. Про мандри забули.

– Відписалася від усіх в інстаграмі? – питаю.

– Вирішила сама стати блогеркою. Даватиму тільки хороші поради. Підпишись

Зараз ви читаєте новину «Підпишись». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі