Російські офіцери та найманці виїжджають із Донбасу назад до РФ.
Таку інформацію передає група "Інформаційний спротив".
"Протягом останнього тижня спостерігається виїзд з готелів Донецька вищого офіцерського складу МО РФ у повному складі. Молодший офіцерський склад залишився в кількості 20-25%.
Серед представників збройних формувань "ЛНР", створених на базі колишньої "козачої національної гвардії ВВД" (6 ОМСКП ім.Платова, 12БТрО, 14 БТрО, 17 БТрО), поширюються чутки про відновлення активних бойових дій не раніше початку лютого 2016 року, у зв'язку з чим спостерігається звільнення росіян-бойовиків з лав т.зв. "НМ ЛНР" і їх виїзд в РФ", - йдеться у повідомленні.
Як раніше повідомлялося, "депутатам ЛНР" наказали погоджувати свої "законопроекти" з Адміністрацією Путіна.




















Коментарі
4