У район Горлівки прибуло свіже формування (до 300 осіб) російських військ, які взяли місто під свій контроль.
Про це у Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень, нардеп Дмитро Тимчук.
Прибулі одягнені в нову камуфляжну форму без розпізнавальних знаків, відмінно оснащені і озброєні. З їх прибуттям в місті різко зменшилася кількість місцевих бойовиків.
Також, за повідомленням Тимчука, серед бойовиків, знищених при спробі атакувати позиції українських військ в районі Песков 31 грудня виявилися четверо замаскованих під т.зв. "Ополчення" російських морських піхотинців з Чорноморського флоту РФ. Всі четверо - солдати контрактної служби.




















Коментарі
31