У Первомайську Луганської області озброєні особи в камуфляжній формі захопили будівлю міського центру зайнятості.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала начальник прес-служби Головного управління МВС у Луганській області Тетяна Погукай.
Згідно інформації, в Попаснянський районний відділ міліції від керівництва Первомайського міського центру зайнятості поштою надійшла заява про те, що невідомі озброєні особи в камуфляжній одязі захопили приміщення Первомайського міського центру зайнятості по вул. Куйбишева. Даний факт зареєстрований.
×




















Коментарі
1