вівторок, 29 березня 2022 03:39

Спецтема: Війна Росії проти України

У Курській області зараз більше техніки, ніж було 24 лютого - міжнародна розвідувальна група

У Курській області зараз більше техніки, ніж було 24 лютого - міжнародна розвідувальна група
Про зосередження техніки в Курській області повідомляють міжнародні розвідники. Фото: t.me/operativnoZSU

Зараз Росія в Курській області зосередила більше техніки, ніж на момент вторгнення.

Про це повідомив "Оперативний ЗСУ" в Telegram з посиланням на речника міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайла Макарука.

За його словами, Росія продовжує перегруповувати війська. Також окупанти стягують застарілу техніку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київ залишається однією з головних цілей цієї війни для Путіна - Денисенко

"Наразі в Курській області, яка розташована біля українського кордону, налічується більше техніки, ніж було 24 лютого", - повідомив Макарук.

Росія планує відправляти своїх окупантів в Україну воювати щонайменше до травня 2022 року. Про це свідчать дані Генштабу Збройних сил України.

Зараз ви читаєте новину «У Курській області зараз більше техніки, ніж було 24 лютого - міжнародна розвідувальна група». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути