У Новодівочому монастирі в центрі Москви почалася пожежа.
Про це повідомляє телеканал "Дощ" з посиланням на очевидців.
Вогонь і стовп диму також видно через одну з веб-камер.
За попередньою інформацією, загорілася дзвіниця, що знаходилася на реконструкції, площа пожежі становить 100 квадратних метрів, загоряння виникло через замикання теплових гармат.
Інформації про постраждалих поки немає.
У соцмережах вже пишуть, що це якийсь знак, пов'язаний зі "зникненням" президента Росії Володимира Путіна.
×




















Коментарі
7