Київ уже місяць живе в режимі надзвичайної ситуації. Його у столиці оголосили 20 березня щоб убезпечити місто і його жителів від коронавірусу.
Режим надзвичайної ситуації оголосили після трьох виявлених випадків Covid-19. Станом на 20 квітня у столиці вже 850 підтверджених випадків. Із них 30 людей вилікувалися, 14 – померли.
У зв'язку із карантином не працюють ресторани, торгово-розважальні центри і спортзали, метрополітен. Щоб максимально ізолювати людей зупинили також роботу наземного транспорту. Ним користуються тільки окремі категорії людей - медпрацівники, рятувальники, правоохоронці, комунальники, співробітники продуктових магазинів, співробітники аптек і робочі стратегічних підприємств.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, коли запустять транспорт та скасують жорсткий карантин
Окрім того, в столиці створили спеціальну комісію з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального рівня. Керівником призначили першого заступника голови КМДА Миколу Поворозника.
"Ситуація в світі показує, що ми повинні діяти рішуче. Ми консультуємося з керівництвом міст, у яких вже зіткнулися з великою захворюваністю і відчули наслідки зволікання у обмежувальних заходах. Саме для запобігання поширенню захворювання і зменшення пікового навантаження на медицину міста ми вживаємо усіх можливих заходів", – казав тоді Микола Поворозник.
Скільки ще діятиме режим надзвичайної ситуації і коли його відмінять – поки не прогнозують.
Кабінет міністрів продовжив карантин у зв'язку з поширенням коронавірусу в Україні до 24 квітня. Постанову ухвалили на засіданні уряду 25 березня. Також розширили режим надзвичайної ситуації на територію всієї України.
Коментарі