Російські командири намагаються організувати взаємодію сил терористичних організацій ДНР і ЛНР.
Про це інформує координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук.
На донецький напрямок перекидають підкріплення зі складу "військ ЛНР".
"Одночасно в обох терористичних організаціях тривають заходи з проведення доукомплектування поріділих лав бандформувань. Так, в ДНР тривають спроби викликати "приписний склад" у військкомати для різного роду "звірок" і "уточнень", в реальності ж - для проведення агітації щодо вступу до лав бандформувань в рамках чергової кампанії із набору "добровольців" . У ЛНР подібні заходи проводяться у формі примусової "мобілізації", під загрозою покарання "за законами воєнного часу" у разі ухилення", - написав він.
×




















Коментарі
1