вівторок, 20 січня 2015 08:45

У ДНР поріділи лави вояків: набирають "добровольців" і "колег" із ЛНР

Російські командири намагаються організувати взаємодію сил терористичних організацій ДНР і ЛНР.

Про це інформує координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук.

На донецький напрямок перекидають підкріплення зі складу "військ ЛНР".

"Одночасно в обох терористичних організаціях тривають заходи з проведення доукомплектування поріділих лав бандформувань. Так, в ДНР тривають спроби викликати "приписний склад" у військкомати для різного роду "звірок" і "уточнень", в реальності ж - для проведення агітації щодо вступу до лав бандформувань в рамках чергової кампанії із набору "добровольців" . У ЛНР подібні заходи проводяться у формі примусової "мобілізації", під загрозою покарання "за законами воєнного часу" у разі ухилення", - написав він.

Зараз ви читаєте новину «У ДНР поріділи лави вояків: набирають "добровольців" і "колег" із ЛНР». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути