У Бахчисараї озброєні люди заблокували військову частину. Про це в ефірі 5-го каналу повідомив Володимир Садівник, командир військової частини.
Біля військової частини у Бахчисараї перебувають шість БТР і багато людей у військовій формі зі зброєю.
Українські військові не пускають окупантів на територію частини.
Садівник повідомив, що близько 1,5 годин проходили переговори, які нічим не увінчалися.
За його словами, зараз ніяких агресивних дій "загарбники" не проводять.
Як повідомлялось, проросійські війська взяли під контроль Керченську поромну переправу.
У той же час вночі було повідомлення про захоплення частини №2382 в Балаклаві.




















Коментарі