Київський районний суд Харкова визнав винним 27-річного мешканця області у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.
Як інформує прес-служба прокуратури Харківської області, прибічника відокремлення Донецької області від України засуджено до 4 років позбавлення волі.
"Встановлено, що чоловік на початку 2015 року вступив до лав незаконних збройних формувань самопроголошеної "Донецької народної республіки".
Майже півроку він служив у батальйоні "Восток", у рядах відділу спецзавдань при так званих генеральній прокуратурі "ДНР" та збройних силах "Новоросії".
Зловмисник чергував на блокпостах, фортифікаційних спорудах, здійснював патрулювання міста тощо. Отримав військовий квиток військовослужбовця "ДНР"", - йдеться у повідомленні.




















Коментарі